Get Adobe Flash player

Derby Karścino 2:4 KP LZS Sokół Lulewice

19 maja 2019 r. Wyjazdowe zwycięstwo w Karścinie.

Dziwny to był mecz, piłka latała wysoko ponad głowami, momentami osiągała pułap najwyższej sosny we wsi, a gdy już wpadała do siatki, to w stylu i urodzie dalekim od tego, który znamy dzięki młodym pannicom z Lulewic, w żargonie piłkarskim na takie bramki wołamy "kasztany". Staraliśmy się grać piłką jednak wysoki pressing gospodarzy często zmuszał nas do gry dłuższymi podaniami. Pomimo jednego z najsłabszych piłkarsko spotkań zabieramy komplet punktów do domu - mawiają, że właśnie w ten sposób poznaje się dobre zespoły. 

1:1 Sylwester Barczuk

1:2  Karol Kujawa

2:3  Kamil Fronia

2:4  Karol Kujawa

#RazemLecimyWysoko

Z piłkarskim pozdrowieniem,

Radosław Gruca, Sokół Lulewice


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem