Get Adobe Flash player

UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STANOMINIE UCZESTNIKAMI SPOTKANIA W RAMACH WYMIANY MŁODZIEŻY POLSKO-NIEMIECKIEJ

W dniach 6-10 maja 2019 r. w Domu Pojednania i Spotkań im. św. Maksymilana Marii Kolbego w Gdańsku miała miejsce kolejna polsko- niemiecka wymiana w której wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Stanominie i Gymnasiales Schulzentrum “Fritz Reuter” Dömitz. Łącznie w spotkaniu uczestniczyło 30 dzieci w wieku 10-12 lat. Temat tegorocznego spotkania to “Różnorodny Gdańsk”. W programie znalazły się m.in. takie atrakcje jak warsztaty międzykulturowe “Gra w cytrynę”, wspólne zwiedzanie Muzeum Bursztynu, gra miejska w grupach polsko- niemieckich, czy zwiedzanie Sopotu. Nie mogło zabraknąć oczywiście gier integracyjnych i animacji językowej. Całość dopełniła wizyta w kręgielni. Obie instytucje szkolne prowadzą wymianę polsko- niemiecką od 2000 r. Koordynatorami projektu wymiany były nauczycielki Szkoły Podstawowej w Stanominie: M.Potaczek oraz J.Bednarczyk.

Projekt został dofinansowany przez Polsko- Niemiecką Współpracę Młodzieży pnwm.org


 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem