Get Adobe Flash player

3 maja br. mieszkańcy Nosówka pokonali 27 km trasy przebiegającej głównie przez teren Nadleśnictwa Białogard, w ramach majówkowego biało-czerwonego rajdu rowerowego, połączonego z poszukiwaniem oznak polskiej wiosny w lesie. Na zakończenie udanej akcji, bo odszukano wiosnę, uczestnicy zasiedli przy ognisku, gdzie odbyło się wspólnie biesiadowanie, a następnie rozegrano mecz piłki nożnej.


 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem