Get Adobe Flash player

50-lecie   W minioną sobotę 18 lutego br., w niezwykle uroczystej oprawie, małżeńska para z miejscowości Stanomino w gminie Białogard, Państwo Irena i Tadeusz Bokota, świętowała w Urzędzie Stanu Cywilnego w Białogardzie, jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. W tym wyjątkowym wydarzeniu Małżonkom towarzyszyła rodzina oraz goście z Wójtem Gminy Białogard Jackiem Smolińskim i Zastępcą wójta Alicją Kubiś.

 

   Uroczystość rozpoczęła się Marszem Mendelsona, w dalszej części było oficjalne przemówienie i życzenia władz samorządowych, a następnie udekorowanie Małżonków medalem Prezydenta RP „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.
Szanownym Jubilatom wręczono list gratulacyjny od władz samorządowych oraz kwiaty. Podniosłą chwilę uczczono symboliczną lampką szampana oraz gromkim sto lat.

   Złote Gody to jubileusz, za sprawą, którego patrzyliśmy na dostojnych Jubilatów z podziwem i szacunkiem, którzy mimo różnych przeciwności losu dotrzymali danego sobie przyrzeczenia.

 

Miłość jest dawaniem, nie braniem, budowaniem, nie niszczeniem, cierpliwym znoszeniem i wiernym dzieleniem każdego sukcesu i każdego smutku.

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem