Get Adobe Flash player

Z okazji obchodów Dnia Ziemi, przypadających na dzień 22 kwietnia, w dniu 13 kwietnia br., w miejscowości Nosówko, odbyło się zbiorowe sprzątanie odpadów zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Celem akcji było poszerzenie świadomości ekologicznej mieszkańców, w tym przekazanie najmłodszemu pokoleniu istotnych informacji o istocie ochrony środowiska naturalnego swojego otoczenia oraz integracja lokalnej społeczności. Na zakończenie udanej akcji uczestnicy zasiedli przy ognisku, gdzie odbyło się wspólnie biesiadowanie.


 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem