Get Adobe Flash player

W sobotę 11 maja br. w Goleniowie odbyły się Mistrzostwa Polski Artistic Dance Show, w których brała udział 11-letnia mieszkanka Gminy Białogard, uczennica Szkoły Podstawowej w Kościernicy Zuzanna Lachs. W kategorii wiekowej Zuzi brało udział 17 zawodniczek. Nasza mieszkanka przygotowywana do zawodów przez trenerkę panią Dianę Staniszewską stanęła na najwyższym stopniu podium zajmując I miejsce i uzyskując tym samym kwalifikacje na Mistrzostwa Świata. Zuzia od 5-tego roku życia trenuje taniec, fitness i akrobatykę w Szkole Tańca Top Toys. Szybko przerodziło to się w wielką pasję. Już wielokrotnie zajmowałam miejsca w pierwszej dziesiątce kraju. W roku 2017 także stanęła na podium zajmując III miejsce na Mistrzostwach Polski Szkół w Fitnessie Sportowym, a rok później II miejsce na Mistrzostwach Europy w kategorii Artistic Dance Show. Rok 2019 przyniósł wymarzone I miejsce. Serdeczne gratulacje dla Zuzi z życzeniami dalszych sukcesów w kolejnych zawodach.

Wójt Gminy Białogard

Jacek Smoliński

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem