Get Adobe Flash player

 

„Biblioteka to przybytek na ścieżaj otwarty,

zapraszający każdego w progi.

Wejdź gościu i stań się przyjacielem„

Jan Wiktor

Jubileusz 70-lecia filii bibliotecznej w Rogowie odbył się 10 maja 2019 roku.

Wśród zaproszonych gości byli: Pan Jacek Smoliński-wójt Gminy Białogard, Alicja Kubiś- sekretarz Gminy Białogard, Izabela Czaplejewska -skarbnik Gminy, Elżbieta Trzcińska- dyrektor szkoły Podstawowej w Rogowie, Aneta Drąg- przewodnicząca Rady Gminy, Marcin Sorys- przewodniczący Komisji Oświaty, Joanna Czupreta- były pracownik biblioteki a obecny pracownik Urzędu Gminy, Zenon Chódzyński- sołtys wsi Rogowo, Przemysław Zawadzki - prezes OSP w Rogowie, Anna Nowak- dyrektor Białogardzkiej Biblioteki Publicznej, pracownicy byli i obecni bibliotek oraz czytelnicy.

Uroczystość rozpoczęła się prezentacją przedstawiającą historię biblioteki oraz jej działalność. Gościem specjalnym była pisarka Dorota Schrammek, która opowiedziała swoją pisarską drogę. Z zaciekawieniem goście wsłuchiwali się w koleje powstawania książek pani Doroty.

Resztę wieczoru goście mogli spędzić przy zastawionym słodkościami stole z pięknym tortem, który został ufundowany przez Wójta Pana Jacka Smolińskiego. Każdy z przybyłych gości otrzymał w prezencie mały upominek.

Wszystkim przybyłym na uroczystość gościom, przyjaciołom i czytelnikom, serdecznie dziękujemy za obecność, ciepłe słowa i życzenia oraz prezenty.

Monika Szafran

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem