Get Adobe Flash player

FB IMG 1532609806989

 

Tak jest! Mamy to! Trzy punkty w naszych szponach! Zawczasu odpowiedzmy na pytanie. Czy było tak łatwo jak wskazuje na to wynik? Nie.

Drużyna z Pobłocia postawiła na siłę fizyczną, zdawaliśmy sobie sprawę z atutów jakimi dysponujemy, jednak warunkiem było stawienie czoła w twardej, piłkarskiej walce. Rozpostarte szeroko skrzydła pozwoliły omijać wysoką i fizyczną drugą linię gospodarzy, regularne rajdy Sebastiana "Bońka" Kurzawskiego i Daniela Chyrzewskiego generowały dużą ilość sytuacji podbramkowych. Do przerwy wykorzystaliśmy dwie, zachowując przy tym  czyste konto. Druga połowa jak kalka przypominała pierwszą, nadal posiadaliśmy przewagę w bocznych strefach boiska, którą skrzętnie wykorzystywaliśmy. Niestety nie udało się nam zachować czystego konta, jednak należy pochwalić grę całego bloku defensywnego, a przede wszystkim bramkarza, który kilkukrotnie  ratował naszą drużynę przed utratą bramki. Hej Sokoły! Awansowaliśmy na 3 pozycję w tabeli !!!!! Mecz odbył się 05.05.2019 o godzinie 12 na boisku w Pobłociu Wielkim.

#Razem Lecimy Wysoko

Z piłkarskim pozdrowieniem, Radek Gruca, Sokół Lulewice

 

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem