Get Adobe Flash player

1

Z okazji Dnia Strażaka pragnę złożyć strażakom, a w szczególności OSP Rogowo słowa podziękowania za ofiarność i trud ponoszony w wypełnianiu swoich obowiązków, za poświęcenie w ochronie życia, zdrowia i mienia ludzkiego. Dziękuję za szczególne zaangażowanie w zapewnieniu bezpieczeństwa Uczniom i Pracownikom naszej szkoły.

Szczególne podziękowania kieruję w stronę Pana Przemysława Zawadzkiego, który od wielu lat , poświęcając swój prywatny czas , pomaga nam w realizacji zadań wychowawczo-profilaktycznych . Pan Przemek , był zawsze pierwszy, kiedy w budynku naszej szkoły miały miejsce sytuacje zagrażające naszemu bezpieczeństwu.

Życzę Panom bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, zdrowia , szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Elżbieta Trzcińska, dyrektor szkoły

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem