Get Adobe Flash player

1

 

XVI OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK w bibliotekach Gminy Białogard

Biblioteka w Stanominie: „Noc w bibliotece”; „Zabawy z językiem migowym” - cykl spotkań;”Spotkanie z policjantem”.

Filia biblioteczna w Podwilczu: „Bajki z morałem”- czytamy, opowiadamy, rysujemy; „Bajkolandia”-tworzymy teatrzyk kukiełkowy dla maluszków;”Biblioteka marzeń”, „Zróbmy sobie książkę”,”Laurki dla mam”- zajęcia plastyczne dla dzieci.

Filia biblioteczna w Pomianowie: „Rok 2019 rokiem Stanisława Moniuszki”- cykl lekcji bibliotecznych dla uczniów szkoły podstawowej; „Cała Polska czyta dzieciom”- babcie dzieciom, mamy dzieciom; „Dogoterapia”;”Dla mamy”, „Zakładka do książki”- zajęcia plastyczne dla dzieci.

Filia biblioteczna w Rogowie:”70-lecie filii bibliotecznej w Rogowie”; Spotkanie autorskie z pisarką Dorotą Schrammek; „Zaprzyjaźnij się z książką”, „Ulubiona postać z bajki”, „Wyliczanki-rymowanki”-zajęcia dla dzieci; „Moja własna pacynka”-zajęcia plastyczne dla dzieci.

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem