Get Adobe Flash player

kenia

Uczniowie, Rodzice, Pracownicy naszej szkoły włączyli się w zbiórkę okularów leczniczych, które w ilości 27 sztuk zostały przekazane szpitalowi w miejscowości Wamba w centralnej Kenii. Tym samym włączyliśmy się do „wędrówki od serca do dłoni” dla wsparcia Kościoła misyjnego. Honorowy Patronat nad tym przedsięwzięciem objęła Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska-Kulesza. Serdecznie wszystkim dziękuję za udział w II Akcji Misyjnej.

Elżbieta Trzcińska

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem