Get Adobe Flash player

img 20190406 183830

 

Dnia 06 kwietnia 2019 r., wśród mieszkańców Kościernicy, przeprowadzona została zbiórka pieniężna do puszek, na pomoc w leczeniu Pani Uli - mieszkanki Kościernicy, która zmaga się z chorobą nowotworową i obecnie przebywa na leczeniu w jednym z bydgoskich szpitali. Zbiórkę tę, po wcześniejszych ustaleniach, przeprowadzili: Radosław Kłys  (Radny Gminy Białogard), Jan Budzyński i Anna Jóźwiak (członkowie Rady Sołeckiej Sołectwa Kościernicy) oraz Weronika Jakubczyk - aktywna społecznie mieszkanka Kościernicy. Podczas tej zbiórki, z zebranych datków, uzbierano łącznie kwotę ponad 2 tysięcy złotych, za co wszystkim ofiarodawcom z całego serca dziękujemy. W trakcie zbiórki, jej organizatorzy, roznosili również ulotki informujące o organizacji w Białogardzie na Placu Wolności, kiermaszu wielkanocnego w dniu14 kwietnia br., z którego dochód również miał być przekazany na pomoc w leczeniu Pani Uli.

Radosław Kłys

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem