Get Adobe Flash player

IMG 7919

 

51 REGIONALNY TURNIEJ RECYTATORSKI „PTAKI, PTASZKI I PTASZĘTA POLNE” – ELIMINACJE GMINNE

05 kwietnia 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanominie odbyły się gminne eliminacje 51 Regionalnego Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”. W konkursie wzięło udział łącznie 26 recytatorów ze szkół położonych na terenie gminy Białogard. Jury po wysłuchaniu wszystkich utworów dokonało oceny prezentacji  i wyłoniło laureatów konkursu. Laureatami eliminacji gminnych, którzy jednocześnie zakwalifikowali się do eliminacji powiatowych, zostali:

W kategorii „Ptaszęta”:

- Lena Przydanek – Szkoła Podstawowa w Kościernicy

- Dariusz Obszyński - Szkoła Podstawowa w Kościernicy

W kategorii „Ptaszki”:

- Francesco Muriello - Szkoła Podstawowa w Stanominie

- Małgorzata Miszczak - Szkoła Podstawowa w Rogowie

W kategorii „Ptaki”:

- Paweł Brzeziński - Szkoła Podstawowa w Stanominie

- Amelia Smolińska - Szkoła Podstawowa w Stanominie

Na turnieju gościli Sekretarz Gminy Białogard – pani Alicja Kubiś, Przewodnicząca Rady Gminy – pani Aneta Drąg, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia – pan Marcin Sorys, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Stanominie – pani Ewa Juszczyk- Lachs oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stanominie. Zaproszeni goście serdecznie powitali uczestników życząc jednocześnie sukcesów, a po ogłoszeniu wyników wręczyli wszystkim recytatorom dyplomy i nagrody książkowe. Nagrody oraz poczęstunek ufundowała Gminna Biblioteka Publiczna w Stanominie. Specjalne nagrody za zajęcie I miejsca w poszczególnych kategoriach ufundował i wręczył pan Marcin Sorys. Nagrody te otrzymali: Lena Przydanek, Francesco Muriello oraz Paweł Brzeziński. Wszystkim uczestnikom, zaangażowanym nauczycielom oraz pozostałym osobom, które przyczyniły się do organizacji konkursu dziękujemy. Laureatom gratulujemy i zapraszamy na eliminacje powiatowe, które odbędą się 07-go maja w Białogardzie.

Organizatorzy: Gminna Biblioteka Publiczna oraz Szkoła Podstawowa w Stanominie.

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem