Get Adobe Flash player

WYRÓŻNIENIE W III MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „STANISŁAW MONIUSZKO – POLSKI PATRIOTA” DLA UCZENNICY ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA BRZECHWY W ROGOWIE

Jest mi niezmiennie miło poinformować, że uczennica klasy VII Julia Brzeska otrzymała wyróżnienie jako uczestnik III Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Stanisław Moniuszko – Polski Patriota”. Na ręce organizatorów konkursu wpłynęło 1000 prac dzieci i młodzieży z Polski, Austrii, Belgii, Białorusi, Grecji, Kanady, Kirgistanu, Litwy, Luksemburga, Szkocji i Ukrainy. Przystępując do konkursu, pragnęliśmy uczcić dwusetną rocznicę urodzin naszego wielkiego kompozytora, oddać hołd Ojcu Polskiej Opery Narodowej, jak również wziąć udział w obchodach stuletniej rocznicy odzyskania niepodległości. Serdecznie gratuluję Julce, która z wielkim sukcesem wyraziła swoje zainteresowanie polskim kompozytorem.

Elżbieta Trzcińska, nauczyciel muzyki

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem