Get Adobe Flash player

8 marca 2019r. w świetlicy wiejskiej w Kościernicy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. 

Organizatorami tej uroczystości byli: Radny, Sołtys i Rada Sołecka Kościernicy.

Zaproszone Panie zaszczyciły swoją obecnością w dość licznym gronie. Wszystkich kobiet było ponad 50.

Na uroczystość tę przybyły przede wszystkim kobiety z Kościernicy, ale były również zaproszone panie z Pustkowa, Pękanina i innych okolic, co przyczyniło się do zwiększonej integracji środowiska kobiecego.

Uroczystość ta rozpoczęła się od przywitania, przez sołtysa i radnego, wszystkich przybyłych gości, złożenia im najserdeczniejszych życzeń i wzniesienia toastu lampką szampana. Atrakcją spotkania były „gwiazdy muzyczne” Weronika Jakubczyk, która po swoim występie otrzymała gromkie brawa, Pani Jadwiga Milewicz i Pan Janusz Lachowicz, którzy przedstawionym przez siebie repertuarem, zachwycili i pozytywnie zaskoczyli całą publiczność oraz Pani Paulina Brzozowska z Białogardu o pseudonimie artystycznym "Pachya", która wykonała 6 swoich autorskich utworów. W przerwie między występami muzycznymi zaproszone Panie brały udział w specjalnie dla nich przygotowanych konkursach. Dalszy ciąg uroczystości odbywał się przy muzyce serwowanej przez DJ-a, w rolę którego wcielił się sołtys sołectwa Kościernicy, Pan Damian Janusiak. 

Impreza trwała do późnych godzin wieczornych. 

Radosław Kłys - Radny Rady Gminy Białogard

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem