Get Adobe Flash player

3

 

W ramach Ogólnopolskiej Akcji "Dobrze Cię Widzieć" do wszystkich uczniów trafiły kamizelki odblaskowe. Ogólnopolska kampania społeczna – realizowana w ramach projektu „Bezpieczna droga” –ma na celu poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności dzieci i młodzieży. Pani Dyrektor podczas przekazywania uczniom kamizelek przedstawiła cel kampanii oraz przypomniała, jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa na drodze.

Wszyscy uczniowie pięknie prezentowali się w kamizelkach.

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem