Get Adobe Flash player

IMG 7578

W dniu 1 marca w Szkole Podstawowej w Stanominie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kościernicy odnieśli potrójny sukces, awansując tym samych do eliminacji powiatowych. W grupie młodszej (kl. IV - VI), Dominik Majewski zajął 1 miejsce, a Hanna Napora miejsce 2, natomiast w grupie starszej (kl. VII-VIII i III gimnazjum), Patryk Lewandowski zajął 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w eliminacjach powiatowych. Amanda Szczepańska, z kl. V, jako najmłodszy uczestnik turnieju gminnego również otrzymała nagrodę.

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem