Get Adobe Flash player

 

IMG 0065

 

 

Tak zatytułowaliśmy spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbyło się 30 stycznia 2019 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanominie. Przy słodkim poczęstunku dziadkowie obejrzeli program artystyczny w wykonaniu wnucząt. Miła atmosfera, humor i uśmiech to zaleta takich spotkań. Dziękujemy wykonawcom za piękny występ, a darczyńcom za słodkości, które pojawiły się na stole.

 

Barbara Kacprowska

Ela Kussowska

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem