Get Adobe Flash player

plakat

 

 

Ochotnicza Straż Pożarna w Rogowie serdecznie zaprasza wszystkich liderów życia społecznego oraz osoby zainteresowane możliwością pozyskania funduszy na działalność społeczną, na spotkanie informacyjne z przedstawicielem Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S. A., operatora projektu pn. „MIKRODOTACJE 2019”. Spotkanie odbędzie się w remizie OSP w Rogowie, w dniu 08 lutego 2019 roku, o godzinie 18-tej. Głównym celem projektu jest zwiększenie ilości inicjatyw oddolnych, wzrost liczby obywateli angażujących się w działania organizacji pozarządowych i inicjatywy lokalne oraz wzmocnienie potencjału III sektora. O mikrogranty, w kwocie do 5000 zł, mogą się ubiegać Młode organizacje pozarządowe, Grupy samopomocowe oraz Grupy nieformalne, a także Grupy samopomocowe/nieformalne z Patronem. Fundusze można pozyskać na działania na rzecz społeczności lokalnej, mieszczące się w sferze pożytku publicznego oraz początkowy rozwój młodych organizacji pozarządowych.

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem