Get Adobe Flash player

Spotkanie Wigilijne w bibliotece w Podwilczu upłynęło w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze. Jak co roku panie przygotowały na wigilijny stół własne, domowe potrawy. Sołtys Ewa Nazarkiewicz po złożonych życzeniach ogłosiła konkurs na wybranie trzech najpyszniejszych dań.

Komisja w składzie: Wójt Jacek Smoliński, Dyrektor biblioteki Ewa Juszczyk – Lachs oraz skarbnik Izabela Czaplejewska, po długiej naradzie, przyznali trzy nagrodzone miejsca. Nie był to łatwy wybór. Dziękujemy wszystkim za przybycie i za miło spędzony czas.

Bożego Narodzenia nadszedł czas! To czas ludzkiej miłości i życzliwości niech nie zabraknie Wam także radości. Kolędujcie z uśmiechem na twarzach, a sylwestrową noc spędźcie na wesołych zabawach” - życzą mieszkańcy Podwilcza.

Agnieszka Dziubińska

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem