Get Adobe Flash player
IMG 7502 1
 
W dniu 18 grudnia wszyscy uczniowie SP Kościernica wzięli udział w warsztatach bożonarodzeniowych.
Zajęcia miały na celu pobudzenie dziecięcej kreatywności i wyszlifowanie umiejętności manualnych najmłodszych uczestników, połączenie przyjemności z nauką, podtrzymanie tradycji i dostarczenie wielu radości.

Odbyły się warsztaty Śnieżnej Kuli, podczas których każdy uczestnik wykonał według własnego pomysłu Śnieżną Kulę, w której znalazły się dokładnie te rzeczy, które kojarzą się ze świętami np. choinki, prezenty, bałwanki? Powstały w ten sposób najpiękniejsze kule, które po wstrząśnięciu zamieniały się w zaśnieżony krajobraz. Będą one z dumą spoglądały spod choinki lub wspaniale prezentowały się na komodzie podczas świąt.

Odbyły się również warsztaty zdobienia pierników, podczas których uczestnicy dekorowali pierniki według własnego uznania i pomysłu jadalnymi koralikami, różnokolorowymi posypkami i lukrami.

Podczas warsztatów szczery uśmiech nie znikał z twarzy wszystkich uczniów.

 

 

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem