Get Adobe Flash player
20181207 175108
 
W bibliotekach na terenie Gminy Białogard odbyły się zajęcia pt. „W zdrowym ciele zdrowy duch” poprowadzone przez trenerów klubu Fiteska z Białogardu. Dzieci aktywnie uczestnicząc dowiedzieli się jak zdrowo i prawidłowo się odżywiać oraz brali udział w zajęciach plastycznych, ruchowych i tanecznych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć za przybycie i spędzenie wspólnie czasu a trenerom Fiteski za przeprowadzenie zajęć.
Ewa Juszczyk-Lachs
 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem