Get Adobe Flash player

01

 

 

Z inicjatywy przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Rogowie Julii Jaciubek przez cały listopad zbieraliśmy karmę dla podopiecznych Białogardzkiego Schroniska dla Zwierząt SOS w Klępinie Białogardzkim.

W sumie udało się zebrać ponad 100 kg karmy, kilka koców oraz poduszek. Wszystkie przekazane poduszki zostały uszyte przez uczniów naszej szkoły. Po zebrane produkty przybyli pracownicy schroniska wraz z psem Basterem, którego obecność byłą największą atrakcją dla naszych uczniów. Już nie możemy doczekać się wiosennej wizyty w schronisku. Mamy nadzieję, że dzięki naszej zbiórce zima w schronisku będzie dla jego podopiecznych przyjemniejsza

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem