Get Adobe Flash player

Już drugi raz uczniowie Szkoły Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rogowie zaangażowali się w przedświąteczną akcję pomocy najuboższym. W grudniu zbierano produkty spożywcze oraz środki czystości, które 8 grudnia przekazano do bazy Szlachetnej Paczki, gdzie zostały rozdysponowane do świątecznych paczek. Na miejscu spotkała nas miła niespodzianka. Okazało się, że dwie uczennice naszej szkoły, Julia Jaciubek oraz Martyna Wołodkowicz, są wolontariuszkami w tym programie. Cieszy nas ogromnie, że dziewczynki zdecydowały się poświęcić swój wolny czas na pomoc innym. Brawo! Dziękujemy dziewczynom oraz wszystkim uczniom za włączenie się do akcji.

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem