Get Adobe Flash player
Szkoła Podstawowa w Kościernicy po raz kolejny, korzystając tym razem z gościnności Gimnazjum w Pomianowie, zorganizowała na ich sali gimnastycznej Mikołajkowy Turniej Sportowy "Sport i zabawa". Impreza ta organizowana jest cyklicznie z okazji Mikołajek. W tegorocznym Turnieju bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja SP KOŚCIERNICA, zajmując pierwsze miejsce!!!  Drugie miejsce zajęli reprezentanci SP Rogowo i trzecie przedstawiciele SP Stanomino. Każda szkoła otrzymała pamiątkowe puchary i dyplomy oraz nagrody z rąk  Wójta Gminy Białogard, Pana Jacka Smolińskiego, natomiast każdy uczestnik słodki upominek. Wszystkim serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok.

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem