Get Adobe Flash player

11 grudnia 2018r. z inicjatywy Krzysztofy Szulakiewicz wychowawczyni klasy III Szkoły Podstawowej w Rogowie odbyło się spotkanie, którego celem było pokazanie jak domowym sposobem można przygotować ozdoby świąteczne.

Pani Anna Łobaczewska ze Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich Gminy Białogard „Liderka” prezentowała uczniom sposoby wykonywania ozdób świątecznych. Pani Joanna Głąb ze świetlicy w Redlinie również aktywnie uczestniczyła w spotkaniu. Ten pokaz przemienił się w lekcję przyrody w chwili zadawania bardzo dojrzałych pytań zadawanych przez dzieci. Kultura osobista uczniów, sposób wypowiadania się były utrzymane na bardzo wysokim poziomie. Zaangażowanie nauczycieli w przygotowanie całego spotkania było bardzo duże.

Taką praktyczną lekcję polecam innym. Zaproszeni goście, nauczyciele jak i dzieci wyniosły z zajęć bardzo dużo wiadomości i praktycznych wskazówek. Jako Prezes Stowarzyszenia „Liderka” obiecałam spotkać się w tradycyjny „Tłusty czwartek” podczas kulinarnego spotkania w szkole.

Jadwiga Majewska

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem