Get Adobe Flash player

W dniu 08 grudnia 2018 roku w świetlicy wiejskiej spotkali się mieszkańcy Sołectwa Rościno oraz zaproszeni goście na II Spotkaniu Wigilijnym. Wspólnie smakowali przygotowane potrawy, śpiewali kolędy, wymieniali się tradycjami jakie pielęgnuje się w poszczególnych domach. Mile spędzone wspólne chwile urozmaicił występ najmłodszych mieszkańców naszego Sołectwa.

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem