Get Adobe Flash player

05

 

24 listopada br. pracownicy Urzędu Gminy Białogard stawili się do pracy w miejscu i stroju odmiennym od codziennego. Dwudziestu urzędników porzuciło swe biurka aby stawić czoła naturze i uporządkować część kompleksu Pałacowo-Parkowego w Podwilczu, karczując dzikie krzaki i sprzątając chrust oraz butelki, puszki, papiery, jednym słowem śmieci. Również ekipa pracowników fizycznych wykonała „kawał” dobrej roboty. Pogoda w tym dniu dopisała. Z satysfakcją, zadowoleni, z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku pracownicy Urzędu Gminy Białogard planują już kolejny taki owocny dzień pracy.

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem