Get Adobe Flash player

IMG 7399

 

    Wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Kościernicy szkoły, począwszy od klasy I, a skończywszy na VIII, przebiegli w sztafecie 100 km. Wszystko dla Niepodległej. Uczniowie klas I - III pokonywali odcinek 500 metrów, natomiast uczniowie klas IV - VIII dystans 850 metrów. Po zsumowaniu przebytych przez uczniów dystansów pokonaliśmy dla Niepodległej 100 kilometrów. Wszyscy uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Każdy został uhonorowany pamiątkowym złotym medalem.

Gościem na naszej imprezie była Pani Alicja Kubiś, sekretarz Gminy Białogard, która bardzo mocno kibicowała naszym młodym biegaczom, trzymała za nich mocno kciuki i dekorowała pamiątkowymi medalami. 

Po zakończonej sztafecie odbył się ciasteczkowy konkurs - pięcioro uczestników, miało zjeść dziesięć ciastek, w czasie jakim zajęło całej szkole policzenie do 100! Z pozoru konkurs banalny, jednak żadna z osób nie dała rady zjeść 10 sztuk herbatników. Za to radości było co nie miara.

 

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem