Get Adobe Flash player

1 0

W piątek 23 listopada 2018 roku w sali obrad Urzędu Gminy Białogard odbył się gminny finał Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Zapobiegajmy Pożarom". Organizatorami był Urząd Gminy Białogard oraz Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Białogardzie. Oczywiście nie udałoby się zorganizować konkursu bez zaangażowania szkół z terenu gminy Białogard, które dostarczyły prace na finał. Jury w składzie: Pani Alicja Kubiś – Sekretarz Gminy Białogard, Panie Stanisława Banaszak, Joanna Czupreta i Żaneta Szadziewska, bryg. Jacek Szpuntowicz - Komendant Powiatowy PSP w Białogardzie oraz mł. bryg. Przemysław Zawadzki – Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Białogardzie, wyłoniło po pięć prac z każdej kategorii, które zostaną przesłane na etap powiatowy konkursu. Prace pozostałych uczestników zostaną wystawione w Urzędzie Gminy Białogard. Laureaci zostaną nagrodzeni drobnymi upominkami przy najbliższych okazjach podczas apeli szkolnych. Pracom Jury przyglądał się również Wójt Gminy Białogard – Pan Jacek Smoliński. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom i osobom, które pomogły w organizacji, a zwycięzcom gratulujemy
i życzymy sukcesów na kolejnych etapach konkursu.

Wyniki:

I grupa wiekowa - przedszkola
1. Skalski Alan, SP Stanomino - Kamosowo

2. Pyszka Kornel, SP Stanomino - Stanomino

3. Parol Wiktor, SP Stanomino - Stanomino

4. Sikora Alicja, SP Stanomino - Nasutowo

5. Burzyński Daniel, SP Stanomino - Nasutowo

II grupa wiekowa - szkoła podstawowa klasy I-III

1. Mackiewicz Antonina, SP Stanomino – Stanomino

1. Zimny Jan, SP Kościernica - Białogórzynko

1. Mazik Hubert, SP Stanomino - Rychówko

4. Sulenta Kornelia, SP Stanomino - Sińce

5. Wołgin Hanna, SP Kościernica - Białogard

III grupa wiekowa - szkoła podstawowa klasy IV-VI

1. Szafarczyk Błażej, SP Stanomino – Kamosowo

2. Chalaba Szymon, SP Stanomino – Nasutowo

3. Palyonko Kirił, SP Rogowo – Rogowo

3. Łyszyk Klaudia, SP Rogowo – Dębczyno

5. Sikorski Seweryn, SP Rogowo – Gruszewo

IV grupa wiekowa - szkoła podstawowa klasy VII-VIII i gimnazjum klasa III

1. Kozłowska Emila, Gimnazjum w Pomianowie - Pomianowo

2. Iwaszko Dominika, SP Stanomino – Laski

3. Płatosz Ewa, Gimnazjum w Pomianowie – Białogard

4. Majewska Sandra, SP Kościernica – Kościernica

5. Nowicki Filip, SP Stanomino – Nasutowo

Prezes ZOG ZOSP RP w Białogardzie

Przemysław Zawadzki

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem