Get Adobe Flash player

 

           Dnia 9 listopada 2018r. o godz. 11.05 wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły zebrali się na UROCZYSTYM APELU Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. Punktualnie o godz. 11.11 wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Państwowy, czym dołączyliśmy do akcji "Rekord dla Niepodległej"ogłoszonej przez MEN i Radę Dzieci i Młodzieży przy MEN. Następnie uczniowie klasy VIIIb, wspierani wokalnie przez swoich młodszych kolegów i koleżanki z klasy IVa przedstawili przygotowaną inscenizację. W czasie występu dzieci miały okazję przenieść się do czasów historycznych, rozpoczynając swoją wędrówkę od państwa Polan, poprzez Insurekcję Kościuszkowską, zabory, a kończąc na najważniejszej dla każdego Polaka dacie - 1918 roku, czyli roku odzyskania przez ojczyznę suwerenności. Uroczystość wzbogaciły wykonane przez uczniów pieśni patriotyczne.                            Apel przygotowały Pani Barbara Rój i Pani Ewa Wysocka - Bartniczuk, a o oprawę muzyczną zadbał Pan Andrzej Jórkowski.

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem