Get Adobe Flash player

IMG 3243

 

     09 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej w Stanominie odbyła się akademia z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uświetnili ją uczniowie z klas II i VI oraz szkolny chórek. Oprócz wierszy i pieśni patriotycznych usłyszeliśmy historię odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę. Całość dopełniło wspólne śpiewanie czterech zwrotek hymnu narodowego, czym dołączyliśmy się do akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej.

 

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem