Get Adobe Flash player
        narodowy program
   W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, którego celem jest wspieranie bibliotek w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o wiele nowości wydawniczych. Wśród nich znalazły się pozycje dla najmłodszych dzieci, jak również dla tych troszkę starszych. Wszystkich uczniów zapraszamy do biblioteki, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.  

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem