Get Adobe Flash player

    22 października 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Stanominie po raz kolejny wzięli udział w lekcji historii prowadzonej przez Bractwo Rycerskie KERIN. Lekcja związana była historią odrodzenia naszego kraju, czyli o tym, jak z potężnej Rzeczpospolitej XVI i XVII wieku zniknęliśmy z wszelkich map, po to, by po stu dwudziestu trzech latach niewoli ponownie móc mówić swobodnie w języku polskim. Zajrzeliśmy też do Konstytucji 3-ciego Maja, byliśmy świadkami Powstania Kościuszkowskiego, a także zobaczyliśmy wspaniałego Marszałka Piłsudskiego, obserwując jego poczynania od lat najmłodszych aż do Bitwy Warszawskiej.

 

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem