Get Adobe Flash player

                

                10 października uczniowie Szkoły Podstawowej w Kościernicy wraz z Wójtem Gminy Białogard Panem Jackiem Smoliński, przedstawicielem Nadleśnictwa Białogard Panem Marcinem Penderem oraz dyrektorem szkoły Panią Agnieszką Zasztowt, posadzili "Drzewko Niepodległości". Jarząb Pospolity został posadzony na terenie szkoły w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem