Get Adobe Flash player

 

                             W piątek 12.10.2018 roku w Podwilczu u Pani Stanisławy Jakowicz odbyła się I-sza Olimpiada „Smaczne i Wegetariańskie”. W olimpiadzie uczestniczyło 14 osób. Olimpiada była zorganizowana przez Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Gminy Białogard „Liderka
w ramach zadań zleconych przez Pana Wójta Gminy Białogard. Wśród sponsorów była Zachodniopomorska Izba Rolnicza, Sklep KAUFLAND, Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych, Zakład Usług Drogowo-Mostowych Jana Kruszewskiego, Stanisława Jakowicz, Aleksandra Rudzińska, Przewodniczący Rady Gminy – Kazimierz Gregorczyk oraz Bank Spółdzielczy w Białogardzie. Oczywiście „LIDERKA” jak zawsze do zadań zleconych też się dokłada swoimi finansami. Uczestnicy olimpiady mieli za zadanie przygotowanie potrawy jarskiej, poza tym nie obyło się bez bicia piany widelcem, obieranie jabłka dla najdłuższej skórki i lepienie pierogów na czas.

Potrawy były bardzo smaczne , ładnie podane i znane. Wśród nich były zapiekanki, zupa dyniowa krem, ryba, roladki, pasztety i kotlety z warzyw.

Komisja wytypowała 3 pierwsze miejsca, które zajęły panie: Krzysztofa Bartman, Małgorzata Jakowicz i Agata Bączkowska. Pozostali uczestnicy zdobyli podobną ilość punktów, a więc komisja nie wymieniała już miejsc. Wszyscy uczestnicy otrzymali przygotowane nagrody.

Była to pierwsza olimpiada. Z nadzieją patrzymy w przyszłość oczekując na następne.        
                                                                                           

                                                                                                                                     Przewodnicząca

                                                                                                                                      Jadwiga Majewska

 

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem