Get Adobe Flash player

 

Beztytuu

          Akcja „BohaterON – Włącz historię!” to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników powstania warszawskiego poprzez wysyłanie im kartek. W dwóch poprzednich edycjach powstańcy otrzymali ponad 200 tysięcy kartek i listów. W tym roku również nasi uczniowie włączyli się w tę akcję. Pod kierunkiem nauczycieli języka polskiego i wychowawców pisali życzenia i podziękowania  dla powstańców. Dzięki zaangażowaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Rogowie powstało aż 114 takich kartek.

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem