Get Adobe Flash player

 

                     Akcja Narodowe Czytanie jest organizowana przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej od 2012 roku. Na inaugurację akcji wybrana została epopeja „Pan Tadeusz” Adama Mickiewicza. W tym roku, 8 września, w całej Polsce czytano powieść Stefana Żeromskiego „Przedwiośnie”.

Uczniowie VI, VII i VIII szkoły również włączyli się w akcję.  Na lekcjach języka polskiego czytali głośno fragmenty utworu, ukazujące losy głównego bohatera, Cezarego Baryki, na tle takich wydarzeń jak I wojna światowa, rewolucja bolszewicka czy odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku.

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem