Get Adobe Flash player

 NARODOWE CZYTANIE 2018 ,   W dniu 26 września 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Stanominie -jak co roku- wzięli udział w akcji propagującej czytanie literatury polskiej. Spotkanie odbyło się Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanominie. Wspólnie czytaliśmy fragmenty „Przedwiośnia” S. Żeromskiego oraz utwory patriotyczne nawiązujące do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Czytali nie tylko uczniowie, ale i zaproszeni goście w osobach:

 

Pani Alicji Kubiś – Sekretarza Gminy Białogard,
Pani Ewy Juszczyk-Lachs – Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej,
Pana Krzysztofa Skrzyckiego – Dyrektora Szkoły Podstawowej w Stanominie oraz pracowników filii biblioteki, a także nauczycieli.
Spotkanie odbyło się w scenerii nawiązującej do okresu w którym toczy się akcja „Przedwiośnia”. Każdy uczestnik otrzymał zakładkę do książki z pieczątką „Narodowe Czytanie 2018”. O odpowiednią oprawę spotkania zadbały Pani Barbara Kacprowska i Pani Elżbieta Kusowska, którym dziękujemy.

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem