Get Adobe Flash player

 NA PLENERZE RZEŹBIARSKIM W STANOMINIE   Korzystając z zaproszenia Wójta Gminy Białogard – Pana Jacka Smolińskiego uczniowie Szkoły Podstawowej w Stanominie odwiedzili w dniu 21 września 2018 r. plener rzeźbiarski. Obserwowali, jak powstają rzeźby. Otrzymali również zadanie polegające na odgadnięciu - jakie ginące zawody przedstawiają wyrzeźbione postacie? Mieli też okazję porozmawiać o sztuce. Zajęcia tego typu są elementem programu wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego, który obowiązuje w szkole od tego roku szkolnego.

 

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem