Get Adobe Flash player

 ŚWIĘTO W PRZEDSZKOLU – CZYLI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA  W SZKOLE PODSTAWOWEJ W STANOMINIE   20 września 2018 r. wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Stanominie wzięły aktywny udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Dzieci z obu grup przedszkolnych: przygotowały plakaty, własnoręcznie dekorowały Ordery Przedszkolaka, uczestniczyły w tańcach grupowych oraz w parach i tańcu z balonem.

Rodzice przedszkolaków przygotowali słodki poczęstunek oraz drobne upominki. W dzisiejsze święto włączył się także dyrektor szkoły – Pan Krzysztof Skrzycki, który złożył przedszkolakom życzenia. Dzieci otrzymały także życzenia od rodziców i nauczycieli. Na koniec dnia dzieci ze starszej grupy przedszkolnej dostały zaczarowany balonik, który spełnia życzenia. Baloniki zostały puszczone w górę, aby spełniły wszystkie dziecięce marzenia. Dziękujemy bardzo rodzicom za włączenie się w obchody święta przedszkolaków.

 

WYCHOWAWCY GRUP PRZEDSZKOLNYCH:

IWONA MADEJSKA- ZALEWSKA

MAŁGORZATA SZYPERSKA

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem