Get Adobe Flash player

 INAUGURACJA   ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W SZKOLE PODSTAWOWEJ W STANOMINIE   3 września Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stanominie - Krzysztof Skrzycki uroczyście ogłosił rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/2019. Na wstępie gorąco przywitał uczniów, rodziców i pracowników szkoły oraz złożył z tej okazji życzenia:

„Życzę wszystkim uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny, ale i pracowity, bo wtedy osiągniecie dużo sukcesów. Nauczycielom i pracownikom szkoły życzę jak najmniej kłopotów, problemów z uczniami, zdrowia i wielu powodów do satysfakcji. Rodzicom zaś zadowolenia ze swoich dzieci, dobrej współpracy ze szkołą, nauczycielami i wychowawcami”.

W uroczystości z rozpoczęcia roku szkolnego uczestniczył Wójt Gminy Białogard Pan Jacek Smoliński, który również z tej okazji złożył życzenia uczniom, pracownikom szkoły oraz rodzicom.

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem