Get Adobe Flash player

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE – NOSIMY ODBLASKI   W Szkole Podstawowej w Stanominie zadbaliśmy o bezpieczeństwo dzieci na drogach dołączając się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej PZU „Odblaski”. W ramach akcji uczniowie z klas I-III uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych przeprowadzonych przez pedagoga szkolnego. Celem zajęć było uświadomienie uczniom, jak ważne dla ich bezpieczeństwa na drodze jest noszenie odblasków. Każde dziecko otrzymało odblask z Niestraszkiem, który łączy bezpieczeństwo w ruchu drogowym z bajkowym światem do którego dzieci tak chętnie się przenoszą.

Marzena Potaczek – pedagog szkolny

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem