Get Adobe Flash player

„Droga za drogą …”   „Droga za drogą”, czyli kolejny odbiór zmodernizowanego odcinka drogi gminnej. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z końcem sierpnia dokonano odbioru zadania pn.: „Modernizacja poprzez remont odcinka drogi gminnej w Pomianowie”. W odbiorze inwestycji, która polegała na ułożeniu „dywanika bitumicznego” na odcinku 521 metrów, uczestniczył Wójt Gminy Białogard Jacek Smoliński.

Wykonawcą robót drogowych była firma wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy „BERNACKI” z Koszalina. Całkowity koszt zadania wyniósł 259.262 zł, z czego dofinansowanie z budżetu państwa w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019: edycja 2018 to 129.630 zł.
   Wyżej opisana inwestycja to część rozpoczętej w bieżącym roku „ofensywy” drogowej w naszej gminie. W lipcu została odebrana pierwsza inwestycja w Nasutowie. Lada dzień ruszą kolejne prace, 30 sierpnia br. przekazany został teren robót pod kolejną inwestycję - przebudowę zjazdu z drogi powiatowej w Buczku. Jeszcze w tym roku przewidziana jest realizacja przebudowy zjazdów w Żytelkowie i Pomianowie. Ponadto trwają prace nad przygotowaniem inwestycji drogowych w miejscowościach: Lulewiczki, Żelimucha, Stanomino i Trzebiele.

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem