Get Adobe Flash player

Apel o pomoc pogorzelcom   Wójt Gminy Białogard zwraca się z prośbą o pomoc, wsparcie finansowe i rzeczowe (materiały budowlane, itp.) dla rodziny Państwa Elżbiety i Artura Szukalskich z miejscowości Przegonia gm. Białogard. W dniu 19 lipca 2018 r. ogień strawił ich cały dobytek, który znajdował się w środku budynku mieszkalnego. W Banku Spółdzielczym w Białogardzie Wójt Gminy uruchomił specjalne konto, na które kierować można wsparcie dla rodziny Państwa Szukalskich. Wpłat prosimy dokonywać na niżej wymieniony rachunek bankowy:


BS w Białogardzie nr: 12 8562 0007 0000 0677 2000 0250 z dopiskiem “POMOC OSOBOM POSZKODOWANYM W POŻARZE”.

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem