Get Adobe Flash player

Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Gminy Białogard „Liderka”   25 maja br. w lokalu gastronomicznym gospodyni Stanisławy Jakowicz w Podwilczu spotkały się zaproszone matki z terenu Gminy Białogard. Dzień Matki zorganizowany był w ramach zadań zleconych przez Wójta Gminy Białogard pn. „Upowszechnianie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego”. Zadanie realizowało Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Gminy Białogard „Liderka”. To już tradycja, że na stołach pojawiły się domowe wypieki przygotowane przez członkinie aktywnie działające na terenie gminy Białogard. Przygotowany występ artystyczny dzieci dedykowany był dla wszystkich mam.

Pani Bibliotekarka Agnieszka Dziubińska wykonała z dziećmi kwiaty, którymi obdarowano wszystkie uczestniczki spotkania. Na zaproszenie Pani Prezes Stowarzyszenia- Jadwigi Majewskiej przybył Wójt Gminy Białogard Jacek Smoliński z mamą i Sekretarz Gminy-Alicja Kubiś. Kultywowanie tradycji ludowych, upowszechnianie właściwych wzorów postaw wśród mieszkańców to tylko część zadań jakich podejmuje się wykonać „Liderka”.K.D.

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem