Get Adobe Flash player

ZUZIA CIEŚLAK ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STANOMINIE ZDOBYWCZYNIĄ I MIEJSCA W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM "CHROŃ LAS WOKÓŁ NAS"   W grudniu 2016 roku otrzymaliśmy wyniki konkursu plastycznego "Chroń las wokół nas", którego organizatorem było Nadleśnictwo Białogard. Do udziału w konkursie zgłoszono łącznie 113 prac z 10 placówek oświatowych z terenu powiatu białogardzkiego. Miło nam poinformować, że zdobywczynią I Miejsca w drugiej grupie wiekowej jest uczennica klasy drugiej Szkoły Podstawowej w Stanominie - Zuzanna Cieślak. Ponadto wyróżniono jeszcze prace 12 naszych uczniów. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody przekazane przez Nadleśnictwo Białogard. Zuzi oraz wszystkim laureatom konkursu gratulujemy zwycięstwa.

 

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem