Get Adobe Flash player

Z WIZYTĄ W ZESPOLE SZKÓŁ W KARLINIE   27 kwietnia 2018 roku młodzież gimnazjalna ze Szkoły Podstawowej w Stanominie w ramach zajęć zawodoznawczych zwiedziła zakład HOMANIT oraz zapoznała się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół w Karlinie. Uczniowie mieli też okazję obejrzeć kilka walk bokserskich w Regionalnym Centrum Turystki i Sportu, gdzie rozgrywane były Mistrzostwa Polski Seniorów w Boksie Olimpijskim.

 

Marzena Potaczek.

 

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem