Get Adobe Flash player

Z WIZYTĄ W ZESPOLE SZKÓŁ W KARLINIE   27 kwietnia 2018 roku młodzież gimnazjalna ze Szkoły Podstawowej w Stanominie w ramach zajęć zawodoznawczych zwiedziła zakład HOMANIT oraz zapoznała się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół w Karlinie. Uczniowie mieli też okazję obejrzeć kilka walk bokserskich w Regionalnym Centrum Turystki i Sportu, gdzie rozgrywane były Mistrzostwa Polski Seniorów w Boksie Olimpijskim.

 

Marzena Potaczek.

 

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem