Get Adobe Flash player

„Dziecko Potrafi” – „Zajączki, kurczaczki, baranki i boćki - Wiosenna Wielkanoc”   Wielkanoc - święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom, a wiosna to czas radosny, na który czekają nie tylko dzieci. Jest to czas wiosenno wielkanocnych dekoracji.


Z tej okazji w dniach 16 i 23 marca br. Gminną Bibliotekę Publiczną w Stanominie odwiedziła grupa 6, 5 i 4 latków ze Szkoły Podstawowej w Stanominie, by uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Dzieci wykonały wesołe baranki, kurczaczki, zajączki, wiosenne boćki, wysłuchały opowieści o tradycjach i zwyczajach świątecznych opowiedzianych przez Panie opiekunki Danusię i Kasię. Gotowe prace dzieci zabrały ze sobą, by udekorować swoje klasy przedszkolne.
Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, dziękuję za obecność i zaangażowanie.

 

Barbara Kacprowska

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem