Get Adobe Flash player

Trening Uruchamiania Syren Alarmowych w dniu 10.04.2018 r.   Gmina Białogard informuje o przeprowadzeniu w dniu 10 kwietnia br., o godzinie 8:41, treningu uruchamiania syren alarmowych i ich pracy przy wykorzystaniu akustycznego systemu alarmowego, który to został zarządzony przez Wojewodę Zachodniopomorskiego pismem z dnia 30 marca 2018 r.

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem