Get Adobe Flash player

Trening Uruchamiania Syren Alarmowych w dniu 10.04.2018 r.   Gmina Białogard informuje o przeprowadzeniu w dniu 10 kwietnia br., o godzinie 8:41, treningu uruchamiania syren alarmowych i ich pracy przy wykorzystaniu akustycznego systemu alarmowego, który to został zarządzony przez Wojewodę Zachodniopomorskiego pismem z dnia 30 marca 2018 r.

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem